
Экошопер BookOpt BK4085 Василий Симоненко, Сегодня все для тебя - озера, рощи, степи... "TheOne"
245 ₴
- Готово к отправке
- Код: BK4085
+380 (67) 131-19-24
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Екошопер зі 100% бавовни (щільністю 210 г / кв.м).
Чудова альтернатива поліетиленовим пакетам.

Стильна тканинна сумка з довгими ручками. Модний та практичний аксесуар на щодень. Компактна, безпечна для людини та довкілля, приємна на дотик та має доступну вартість.
Щільний матеріал, якісне пошиття, місткий розмір дозволяють зручно переносити об'ємні покупки різного роду. Надійно закріплені ручки, міцні шви допускають максимальне навантаження для шопера 20 кг.

Особливості сумки шопера:
- міцні шви армованими нитками, зсередини оброблені оверлоком
- тканинні щільні ручки із симетричними підгонами, зшиті на спеціальному обладнанні
- надійна машинна закріпка ручок
- Сумка витримує до 20 кг.

Оригінальні принти, які витримають багаторазове прання вручну або в пральній машині в режимі "делікатне прання" м'якими мийними засобами.
Характеристики:
- Розмір: 38*40 см
- Тканина: небілена бавовна щільністю 210 г / кв.м.
- Довжина ручок: 30 см.
- Максимальна вага: 20 кг.
- Щільністю: 210 г / кв.м

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bookopt |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 95 г |
| Тип ткани | Хлопок |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Высота | 400 мм |
| Гарантія | 14 дней |
| Длина ручек | 300 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Країна Реєстрації | Украина |
| Максимальный вес | 20 |
| Плотность | 210 г/м2 |
| Подкладка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип застежки | Без застежки |
| Узоры и принты | Другое |
| Ширина | 350 мм |
| Эргономичные ручки | Да |
Информация для заказа
- Цена: 245 ₴








