Зовнішній акумулятор HOCO Q16 Friendly з ємністю 10000 мАг і вбудованою розеткою змінного струму дозволяє заряджатися безпосередньо від розетки. Більше не потрібно всюди носити з собою адаптер. Пауербанк зручно брати з собою в подорожі або відрядження.
HOCO Q16 Friendly має невеликий розмір, але водночас велику ємність. Він зручний і легко вміщається навіть у невеличку сумку. А ємності 10000 мАг вистачить, щоб підзарядити декілька гаджетів.
Зовнішній акумулятор універсальний, адже він має роз’єми Type-C та USB Type-A. Він підійде як для зарядки телефону, так і для планшету, навушників чи смартгодинника. Він сумісний з пристроями популярних брендів: Apple, Samsung, Google Pixel тощо..
Вбудований інтелектуальний чіп забезпечує захист від короткого замикання, захист від перевантаження по струму, перенапруги й перегріву. Безпечна зарядка гаджетів гарантована.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Цвет корпуса | Черный |
| Назначение | Для планшета |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 252 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C; AC |
| Выходные интерфейсы | USB + USB Type C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | Q16 Friendly |
| Особенности | Встроенная розетка |
| Розміри | 116 × 28.4 × 54 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
- Цена: 818,74 ₴







