
Внешний аккумулятор VEGER 10000 mAh with built-in cables Type C / Lightning PD QC3.0 2A 22,5W C11 (W1170) black "TheOne"
994,72 ₴
- Готово к отправке
- Код: VG-W1170
Зовнішній акумулятор Veger C11 ємністю 10 000 мАг гарантує швидку зарядку пристроїв будь-коли та будь-де.
ПОРТАТИВНИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ ІЗ ВБУДОВАНИМИ КАБЕЛЯМИ
Цей зовнішній акумулятор ємністю 10 000 мАг має вихідний порт USB-A потужністю 22,5 Вт та два вхідні порти (18 Вт USB-C, 18 Вт Lightning), а також два вбудовані кабелі (Lightning потужністю 20 Вт та USB-C потужністю 20 Вт) і підходить для безпосереднього використання з більшістю найновіших пристроїв на ринку. Інтелектуальна система запобігає перезарядженню, перенапрузі, перевантаженню по струму та коротким замиканням.
ЗАРЯДЖАЙТЕ КІЛЬКА ПРИСТРОЇВ ОДНОЧАСНО
Порти підтримують швидку зарядку трьох пристроїв одночасно, таких як смартфон, планшет, портативна консоль або навушники TWS, що заощаджує ваш час і позбавляє необхідності чекати на поповнення заряду акумулятора.
БЕРІТЬ ЙОГО З СОБОЮ КУДИ ЗАВГОДНО
Мінімалістичний, тонкий дизайн і легка вага роблять зовнішній акумулятор зручним для подорожей, а світлодіодний дисплей повідомить вас про рівень заряду вашого пристрою.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | VEGER |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 165 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C; Lightning |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; вбудований кабель Type-C; вбудований кабель Lightning |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Модель Power bank | C11 |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 106 × 68.6 × 17 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 994,72 ₴









