
Внешний аккумулятор REMAX Chinen Series 20W+22.5W Fast Charging Power Bank with LED Light 30000mAh RPP-320 White "TheOne"
1 382,67 ₴
- Нет в наличии
- Код: RPP-320 White
Павербанк Remax RPP-320 створений для комфортної та безпечної зарядки гаджетів, здатний зарядити більшість сучасних моделей смартфонів за мінімальний час, завдяки підтримці технологій швидкого заряджання QuickCharge 22.5W та USB Power Delivery 20W.
Виконаний у практичному, класичному дизайні із стильно реалізованими деталями, зручний у використанні. Лампа м'якого світла дозволяє використовувати power bank як джерело світла з значним часом роботи.
Міцний корпус з вогнестійкого полікарбонату, надійна літій-полімерна батарея, інтелектуальна мікросхема, що контролює струм і напругу, захист від перегріву та короткого замикання гарантують тривалий термін служби павербанку та убережуть гаджет, що заряджається, від пошкоджень.
На передній панелі знаходиться LED дисплей, а на бічній — кнопка для його активації, що допоможе легко та просто визначити рівень заряду вбудованої батареї ємністю 30000mAh.
Модель оснащена двома інтерфейсами для її заряджання та двома інтерфейсами для заряджання сторонніх пристроїв - роз'ємами Micro-USB та парою USB портів. Також є роз'єм Type-C, призначений для виконання обох цих функцій. Всі інтерфейси підтримують швидку зарядку як самої портативної батареї, так і пристроїв, що заряджаються від неї.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remax |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 592 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ABS-пластик |
| Модель Power bank | RPP-320 |
| Назначение | Для смартфонів та планшетів |
| Особенности | Quick Charge |
| Розміри | 148 × 68 × 39 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Функції зарядки | Quick Charge 22.5 W; Power Delivery 20 W |
| Цвет корпуса | White |
- Цена: 1 382,67 ₴




