Ulanzi Vijim Updated Tripod (UV-2469 MT-41) — універсальний та зручний штатив.
Кульова головка швидко регулюється однією ручкою для керування всіма положеннями, а потім фіксується на місці. Він оснащений 360-градусним холодним башмаком для встановлення аксесуарів, таких як мікрофони, невеликі світлодіодні ліхтарі та багато іншого.
Швидкознімна пластина типу Arca, що входить в комплект, має шпильку з різьбленням 1/4 дюйма, яка підходить для більшості камер, і включає складний пружний затискач для смартфона від 65 – 85 мм. Верхній край затискача для смартфона має додаткове кріплення для холодного черевика для додаткового налаштування установки.
− Швидкознімна пластина типу Arca перетворюється на тримач для смартфона;
− Ширина затиску для телефону: від 65 – 85 мм;
− Затискач для смартфона включає холодний башмак;
− Ніжки складаються, утворюючи силіконову ручку для селфі-палиці;
− Холодний башмак із кульовою головкою обертається на 360°.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Головка |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота штативу | 50.5 см |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Додаткові характеристики, штативи | Максимальна вага пристрою — 1.5 кг |
| Колір штативу | 7073 |
| Мoдель | MT-41 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип крепежа | Різьба 1/4" |
| Тип штативу | Трипод |
- Цена: 825,60 ₴










