Ulanzi MT-60 Carbon — це компактний та легкий штатив, розроблений спеціально для подорожей та активного використання. Він має чудові характеристики і функціональність, що робить його ідеальним вибором для фотографів і відеоблогерів.
Ulanzi MT-60 виготовлений із високоякісного вуглецевого волокна, що забезпечує міцність та легкість конструкції. Цей матеріал не тільки робить штатив міцним, але й знижує вагу, що дозволяє легко переносити його під час подорожей та використовувати на відкритому повітрі.
ОСОБЛИВОСТІ:
− Конструкція з вуглецевого волокна: легша і міцніша, незамінний помічник у подорожі.
− Панорамна головка на 360°: незалежна ручка блокування, точна панорамна зйомка.
− Переворот центральної стійки для нижчого рівня зйомки.
− Режим монопода для походів: швидке розбирання, перемикання між різними формами, можна використовувати як похідну палицю.
− Різьбовий отвір 1/4 дюйма для кріплення аксесуарів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.25 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота штативу | 20 – 162 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Додаткові характеристики, штативи | Додатковий 1/4" отвір для кріплення аксесуарів |
| Колір штативу | 7073 |
| Мoдель | MT-60 |
| Материал | Алюмінієвий сплав + вуглецеве волокно |
| Особенности | Витримує вагу до 10 кг, обертається на 360° |
| Совместимость | Камери, телефони та GoPro |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип крепежа | Різьба 1/4" |
| Тип штативу | Трипод |
- Цена: 5 181 ₴










