
Штатив Ulanzi Vijim 2109 U-Vlog lite (UV-2109 U60+MT-14) "TheOne"
845,60 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2109
+380 (67) 131-19-24
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ulanzi U-Vlog lite Vlog Kit — це набір з триподу MT-14 та кульової головки U-60 з бічним кріпленням холодний черевик. Даний набір створений для блогерів та любителів мобільної статичної зйомки або з рук.
Міні-штатив Ulanzi MT-14 виготовлений з удароміцного пластику, що дозволяє застосовувати його з пристроями, загальна вага яких не перевищує 2 кг, наприклад, з телефонами, екшн-камерами або DSLR камерами.
Штатив відповідає всім стандартним вимогам: він має кріплення з різьбленням 1/4 дюйма, силіконові вставки, що запобігають ковзанню по гладкій поверхні, роздільне регулювання довжини ніг. Дві останні характеристики дозволяють встановити штатив навіть на нерівній поверхні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Головка |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота штативу | 11.2 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Додаткові характеристики, штативи | Кількість секцій: 2; мінімальна висота — 7 см |
| Колір штативу | 7073 |
| Мoдель | U60+MT-14 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип крепежа | Холодний черевик, різьба 1/4" |
| Тип штативу | Штатив |
Информация для заказа
- Цена: 845,60 ₴




