Ulanzi MT-89 — це посилена алюмінієва стійка для накамерного та студійного постійного світла. Компактна, але стабільна конструкція з висотою від 39 до 208 см забезпечує гнучке використання як у студії, так і в польових умовах.
ПЕРЕВАГИ
− Міцна алюмінієва конструкція: легка та витривала навіть під час частих переїздів.
− Швидкознімна система Quick Release: миттєве встановлення та зняття обладнання.
− Два типи кріплень: різьблення 1/4 дюйма та холодний черевик — підходить для світла, камер, мікрофонів тощо.
− Регульований кут зйомки: нахил -90°...+90° і обертання на 360°.
− 8 секцій висоти: дозволяють виставляти освітлення під будь-яким кутом.
− Складається до 38,5 см: легко поміщається в рюкзак або сумку.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
− Портативна телескопічна стійка Ulanzi MT-89
− Швидкознімна платформа з різьбленням 1/4 дюйма
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Платформа |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота штативу | 2.08 м |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Колір штативу | Black |
| Комплект поставки | Штатив-стійка; швидкозмінна платформа для кріплення |
| Мoдель | MT-89 |
| Материал | Алюминий |
| Особенности | Максимальне навантаження до 1 кг |
| Розміри | 385 × 42 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип крепежа | Холодний черевик, різьба 1/4" |
| Тип штативу | Підлоговий штатив |
- Цена: 1 120,99 ₴










