Швидкоз’ємний восьмикутний софтбокс Ulanzi 40 см із кріпленням Mini Bowens і сіткою — це портативне та універсальне освітлювальне рішення, яке чудово доповнює ліхтарі Ulanzi Mini Bowens Mount потужністю 40 Вт і 60 Вт , пропонуючи легке налаштування, складний дизайн, універсальну сумісність і м’яке, рівномірне розсіювання світла для приголомшливих фотографій.
Оригінальна конструкція дозволяє швидко складати і розкладати софтбокс як звичайний фотозонт. Металеві спиці тримають форму виробу і не дозволяють йому деформуватися з часом при активній експлуатації. Механізм фіксації спиць в робочому положенні запобігає мимовільному складанню під час роботи.
Просте регулювання за подвійною металевою направляючої і надійною фіксацією дозволяє використовувати будь-які спалахи, призначені для установки на гарячий башмак. Софтбокс має форму восьмикутника і забезпечений додатковим розсіювачем для створення природної світло-тіньової картини при фотографуванні.
Зручна пластикова ручка і невелика вага роблять його незамінним аксесуаром при зйомці в нічних клубах, вечірках і т.п. При наявності декількох софтбоксів можна легко організувати портативну студію.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 40 см |
| Комплект поставки | Софтбокс; сумка; інструкція; сітка; дифузор |
| Мoдель | 40cm LAS002 |
| Совместимость | Ulanzi Mini Bowens Mount 40 W / 60 W |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 2 449,38 ₴








