Освітлювач Ulanzi Vijim 40W RGB COB Fill Light (L024 40WRGB) — новий компактний діодний освітлювач від Ulanzi з максимальною потужністю 40 Вт, оснащений власним акумулятором.
Освітлювач легкий та компактний, легко поміститься у стандартний кофр та не займе в ньому багато місця. Без знімного рефлектора з байонетом L024 є мініатюрним кубиком 8,5 х 8,5 х 10,5 см і вагою 490 г.
Джерелом світла Ulanzi L024 є потужний COB-діод, який видає чистий світловий потік з колірним індексом вище 95% без мерехтіння. Освітлювальний елемент дозволяє регулювати колірну температуру в діапазоні від 2500 до 6500К.
Діод має пасивну та активну систему охолодження, пасивна є алюмінієвим радіатором, а коли його не вистачає, то підключається внутрішній вентилятор.
На стійку або штатив діодний освітлювач монтується за допомогою стандартної внутрішньої різьби 1/4 дюйма.
Освітлювач дуже простий в управлінні, воно здійснюється двома крутилками, одна з яких натискається для перемикання між режимами зміни колірної температури та режимом ефектів. Усі налаштування відображаються на РК-дисплеї з підсвічуванням.
Прошивка освітлювача містить 20 світлових сценаріїв. Живлення COB-освітлювача Ulanzi 40WPRO (L024) здійснюється від вбудованого акумулятора потужністю 50,3 Втг (14,8 В, 3400 мАг), а також від мережевого адаптера з параметрами 19 В та 3,42 А.
Також можливе живлення від блоків живлення або павербанків та можливістю роботи від зовнішнього джерела живлення з підтримкою PD (Power Delivery) потужністю від 65 Вт.
За заявою виробника на максимальній яскравості час роботи від акумулятора становить близько 50 хвилин на максимальній потужності, 70 хвилин на середній потужності, а за мінімальної яскравості — 6 годин.
Від 0 до 100% акумулятор заряджається за 3 години.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору | CRI 95+ |
| Емкость батареи | 3400 mAh |
| Мoдель | 40W RGB |
| Розміри | 85 × 85 × 105 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Температура кольору | 2500 - 6500К |
| Тип крепежа | Різьба 1/4" |
| Цвет | 7073 |
| Час заряджання | 3 год |
- Цена: 4 259,41 ₴










