
Портативна колонка HOCO BS51 Gold brick sports BT speaker, 5W, Black "TheOne"
418,80 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6931474780737
Портативна колонка Hoco BS51 Black — це сучасний музичний пристрій, який виконує кілька функцій:
- відтворення музики з мобільного телефону, смартфона, ноутбука, абсолютно не використовуючи дроти для підключення;
- відтворення MP3-файлів з карток пам'яті TF або USB-флешок;
- FM радіо.
Портативна колонка HOCO BS51 сумісна з усіма пристроями Bluetooth, такими як смартфони, планшети, плеєри, ноутбуки. Просто підключіть колонку до пристрою Bluetooth і насолоджуйтесь улюбленою музикою!
Спікер відтворює музику у форматі MP3 з карт пам'яті формату Micro-SD (TF), USB-флешок, а також при підключенні пристроїв через AUX або Bluetooth.
Живлення HOCO BS51 походить від вбудованого акумулятора 1200 mAh. Час роботи пристрою близько 4 годин. Заряджати колонку можна за допомогою кабелю Micro-USB, для повного заряду потрібно близько 2 годин.
Виділяйтеся з новою колонкою Borofone BS51 — стильним та надійним аксесуаром, що зберігає баланс між доступною ціною та відмінною якістю.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Время работы от аккумулятора | 4 год |
| Интерфейс | Bluetooth; AUX; USB; TF; FM; TWS |
| Модель колонки | BS51 |
| Мощность | 5 W |
| Розміри | 108 × 90 × 45 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | 269711 |
| Тип питания | 11692 |
| Цвет | Black |
| Час заряджання | 2 години |
- Цена: 418,80 ₴


