З допомогою органайзерів від польського бренду Springos, ви ідеально оптимізуєте внутрішній простір у себе вдома. Всі речі завжди будуть на своїх місцях, легкодоступні у будь-який час. Органайзер являється універсальними, найчастіше слугує для зберігання вмісту багажника авто, а також для дому (одягу, аксесуарів, дитячих іграшок).
Виріб в розкладеному вигляді має розміри 50 x 32 x 32 см та розділений на 3 секції. Виконаний з нетканого матеріалу, а бічні стінки та перегородки підсилені, що робить конструкцію доволі міцною. Органайзер легко складати та розкладати, завдяки чому він простий й зручний в переміщенні. Класичні кольори чудово впишуться у будь-яке авто чи дім та однозначно не зіпсують загальний інтер'єр.
ОСОБЛИВОСТІ:
- розміри: 50 x 32 x 32 см
- 3 секції
- нетканий матеріал
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість відділень | 3 |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Висота | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 32 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина, см | 50 |
| Додаткові характеристики | Розміри в складеному вигляді: 32 x 32 x 4 см |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Количество секций/полок | 3 |
| Матеріал | Полиэстер |
| Призначення | Для дрібниць |
| Особливості | Ущільнений каркас |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Тип | Кофры; Контейнер; Короби |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина, см | 32 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 606 ₴










