Настінний швидкий зарядний пристрій UGREEN USB дає змогу одночасно заряджати 2 стільникові телефони або планшети із загальною максимальною вихідною потужністю 36 W. Швидкість до 3А, а також підтримка заряджання мобільних пристроїв без QC до 2,4 А, зарядний пристрій QC 3.0 Швидко заряджайте сумісні з QC 3.0 пристрої з 0% до 80% за 35 хвилин, що на 50% швидше, ніж традиційні зарядні пристрої. Зворотна сумісність із технологією Qualcomm Quick Charge 2.0 і пристроями Huawei FCP.
БЕЗПЕЧНА ЗАРЯДКА
Міцний матовий корпус захистить ваші пристрої від подряпин, ударів і падінь. Вбудована схема захищає зарядний пристрій і ваші пристрої від перенапруги, перегріву, перевантаження за струмом і короткого замикання від ушкоджень, а також забезпечує безпечнішу зарядку протягом ночі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідний роз'єм | 2 x USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 36 W |
| Вихідна напруга | 9 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | CD161 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | 7073 |
- Ціна: 694,76 ₴





