ACEFAST A53 Sparkling series PD30W GaN — універсальний пристрій, що забезпечує швидке й безпечне заряджання.
БЕЗПЕКА ТА ДОВГОВІЧНІСТЬ
Виготовлений із вогнестійкого PC, що забезпечує безпеку й довговічність. Вбудовані сучасні технології захищають від перенапруги, перевантаження за струмом і потужністю.
КОМПАКТНИЙ ДИЗАЙН
Дизайн у стилі скелетон робить видимими внутрішні мікросхеми й надає пристрою футуристичного вигляду. А люцерново-фіолетовий колір робить його яскравим.
СВІТЛОДІОДНИЙ ДИСПЛЕЙ
ACEFAST A53 Sparkling series оснащений світлодіодним дисплеєм. На ньому відображається інформація про потужність зарядки в режимі реального часу. Також ЗП автоматично відображає індикатори швидкого заряджання і вимикається, коли прилад повністю заряджений.
ТЕХНОЛОГІЯ GaN
Для підвищення теплової ефективності в зарядному пристрої використовується нітрид галію (GaN). Він допомагає збільшити вихідну потужність, підвищити стабільність адаптера і при цьому не нагріватися.
ТЕХНОЛОГІЯ КОНТРОЛЮ ТЕМПЕРАТУРИ
Передова технологія контролю вимірює температуру 40 разів на секунду і щодня виконує 3 млн перевірок у режимі реального часу. Це забезпечує більш безпечне й швидке заряджання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Призначення | Універсальне |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Підтримка більшості протоколів швидкої зарядки |
| Вага | 58 г |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.0 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Кабель | Відсутній |
| Мoдель | A53 Sparkling series PD30W GaN |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 595,35 ₴





