
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A117 PD20W mini GaN USB-C fast charger Black "TheOne"
261,11 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6974316284987
ACEFAST A117 PD20W mini GaN USB-C fast charger Black — компактний зарядний пристрій.
ACEFAST A117 підтримує протоколи швидкої зарядки та потужність до 20 Вт, що забезпечує максимальну швидкість заряджання смартфонів, планшетів, смартгодинників та інших компактних електронних пристроїв.
Використання транзисторів GaN дозволяє заряджати гаджети швидше і безпечніше, зробити зарядний пристрій компактнішим і захистити від перегріву.
Зарядний пристрій має невеликий розмір 70.4*30.4*30.2 мм. Він легко поміститься навіть в сумочці, не займає місця при зберіганні та не заважає користуватися сусідніми розетками.
Вбудований чип інтелектуального захисту розпізнає тип пристрою та автоматично регулює потужність зарядки, а також оберігає електроніку від коротких замикань, надструму, надмірної напруги, високих температур та дії електростатичних явищ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
| Вага | 45 г |
| Вихід | 3 - 3.95 А |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.7 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | A117 |
| Матеріал | PC |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | Black |
- Ціна: 261,11 ₴









