
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A69 PD30W GaN (USB-A+USB-C) ultra-thin charger Black "TheOne"
387,38 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6974316282709
ACEFAST A69 PD30W GaN (USB-A+USB-C) ultra-thin charger Black — це мережний зарядний пристрій, виконаний за технологією GaN-зарядок. Має вихідну потужність 30 Вт, підтримку стандарту QC 3.0 і PD, завдяки чому впорається із зарядкою ваших гаджетів удвічі швидше за звичайний МЗП.
Незважаючи на надкомпактні розміри, він оснащений відразу двома різними роз'ємами і здатний заряджати гаджети з максимальною потужністю 30Вт, так як його напівпровідники виготовлені з нітриду галію за технологією GaN. Від застарілих аналогічних пристроїв з кремнієвими напівпровідниками він відрізняється підвищеним коефіцієнтом перетворення енергії для зарядки з мінімальними втратами, високою надійністю та безпекою для гаджетів, що заряджаються, здатністю не перегріватися при максимальному навантаженні.
Корпус аксесуара виготовлений із міцного вогнестійкого полікарбонату, має приємну на дотик поверхню та зручну вузьку форму із заокругленими бічними ребрами. На нижній панелі розташована вилка стандарту EU, а на верхній знаходиться пара роз'ємів: USB і Type-C.
Потужність на виході роз'єму USB-А може досягати 30Вт (5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A), на виході роз'єму Type-C — 30Вт (5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A). Модель підтримує швидку зарядку за наступними протоколами: PPS/PD2.0/PD3.0/QC4+/QC3.0/QC2.0/AFC/FCP/SCP. Під час одночасного заряджання двох гаджетів потужність на виході кожного з роз'ємів буде обмежена 15Вт (5V/3A).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2.5 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | A69 GaN |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
- Ціна: 387,38 ₴





