Зовнішній акумулятор Borofone BJ40 Happy way — пристрій для зарядки різноманітних мобільних пристроїв: смартфонів, бездротових навушників, смартгодинників тощо.
Модель може заряджати до двох пристроїв одночасно за допомогою роз’ємів USB Type-A та USB Type-C. Ємності 15000 мАг вистачить, щоб зарядити смартфон декілька разів.
За допомогою цифрового LED-дисплея ви точно знатимете, скільки заряду залишилося в акумулятора. Багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 336 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 15000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 65 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | BJ40 Happy way |
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 115 × 71 × 28 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
| Колір корпусу | Metal Gray |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 902,60 ₴






