
Зовнішній акумулятор Baseus Adaman Metal Digital Display Quick Charge Power Bank 20000mAh 65W Black "TheOne"
2 249,98 ₴
- Немає в наявності
- Код: PPIMDA-D01
Baseus Adaman Metal 20000mAh 65W Black (PPIMDA-D01) — пауербанк із швидкою зарядкою Quick Charge, з дисплеєм ідеально підійде для телефону, для планшета, для ноутбука для айфона, для макбука та порадує сучасними видом та функціоналом.
Серед ключових особливостей power bank Baseus Adaman Metal 20000mAh 65W Black (PPIMDA-D01) виділимо:
— місткість пристрою досягає 20000 mAh;
— у корпусі зовнішнього акумулятора знаходяться Li-Pol джерела енергії та контролер контролю процесу її передачі;
— для підключення пристроїв передбачені конектори 2xUSB, Type-C;
— потужність заряду 65W;
— джерело заряду (Input) 12V;
— індикація заряджання LCD-дисплея.
Пауербанк зроблено у пластиковому корпусі. Крім того, Baseus Adaman Metal 20000mAh 65W Black (PPIMDA-D01) має середню вагу та скромні габаритні розміри 154 х 65 х 27 мм, що дозволяє без проблем носити його в сумці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | 2 × USB; 1 × USB TypeC |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 65 W |
| Індикація | З дисплеєм |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | PR144 |
| Потужність | 65 W |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Колір корпусу | Black |
- Ціна: 2 249,98 ₴




