Зовнішній акумулятор Baseus EnerFill FP41 Power Bank 30000mAh 22.5W Moon White вирізняється своєю універсальністю та вражаючою функціональністю, а також великою ємністю при досить компактних розмірах. Завдяки підтримці технологій прискореної зарядки, таких як Quick Charge 3.0 і Power Delivery, сумісні гаджети заряджаються швидше звичайного.
Корпус повербанку надійно зібраний, виготовлений із міцного поєднання вогнестійкого полікарбонату та ABS-пластику. У верхній частині передньої панелі аксесуара розташований, захищений глянсовою накладкою, дисплей, який допоможе контролювати його роботу та рівень заряду вбудованої батареї ємністю 30 000 mAh.
Зверху знаходиться кнопка управління та роз'єми Micro-USB та Type-C для його зарядки і два USB-порти для зарядки різних гаджетів. Максимальна сила вихідного струму становить 3А.
Портативна батарея підтримує режим швидкого заряджання та може заряджати гаджети з вихідною потужністю до 22.5 Вт. Сумісні моделі смартфонів Huawei, Apple, Xiaomi будуть готові до роботи у найкоротший термін. Варто звернути увагу, що пристрій, що заряджається, повинен також підтримувати прискорену зарядку. Інакше увімкнеться стандартний режим роботи.
ОСОБЛИВОСТІ:
− ємність: 30 000 mAh;
− можливість заряджати відразу 3 пристрої;
− підтримка протоколів швидкої зарядки;
− висока якість складових та матеріалів;
− відносно компактні розміри такого потужного пристрою;
− декілька рівнів захисту для безпечної зарядки;
− LED-дисплей з відображенням заряду батареї.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 648 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід | 5 V / 3 A; 9 V / 2 A |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Індикація | З дисплеєм |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Модель Power bank | EnerFill FP41 |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Особливості | Підтримка швидкої зарядки |
| Розміри | 154.8 × 69.4 × 41.5 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Паковання | Індивідуальна |
| Функції зарядки | Fast charging 22.5 W |
| Колір корпусу | Moon-White |
- Ціна: 1 586,64 ₴










