Спалах Ulanzi SL03 Spark Lite Camera Flash(Black) просто зберігати і носити завдяки тонкому, компактному і легкому дизайну. Цей потужний, але компактний спалах з показником тривалості, рівним 8 (GN8), ідеально підходить для різних фотоапаратів. Плоский дизайн і мала вага роблять цей спалах відмінним вибором для щоденного використання.
НАЛАШТУВАННЯ СПАЛАХУ ПІД РУКОЮ
Режим спалаху можна налаштувати за допомогою кнопки на панелі.
ЗВИЧАЙНІ ФУНКЦІЇ, НЕЗВИЧАЙНІ МЕТОДИ ОСВІТЛЕННЯ
Бездоганне поєднання витримки та потужності спалаху дасть змогу досягти саме того ефекту, якого ви прагнете.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Спалах |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | CRI 95+ |
| Ємність батареї | 300 mAh |
| Комплект постачання | Спалах; зарядний кабель; інструкція |
| Мoдель | SL03 |
| Особливості | Обгорт 90°, 3 режими спальні |
| Потужність зарядки | 5 W |
| Розміри | 68 × 43 × 23 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Температура кольору | 5600K; 6500K |
| Тип кріплення | Гарячий башмак |
| Тип лампи | Спалах |
| Колір | Black |
| Час заряджання | 1 рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 913,59 ₴






