BOROFONE BO106 CAT EAR - це не лише ігрові навушники з високоякісним звуком, але й стильний аксесуар з оригінальним дизайном.
Вушка, що світяться, мають стильний і незвичайний вигляд. Модель призначена для геймерів і любителів аніме, які шукають стильний і яскравий аксесуар.
Навушники оснащені мікрофоном, що дає змогу зручно спілкуватися під час гри. Шумозаглушення забезпечує якісну комунікацію навіть у галасливих приміщеннях.
М'який матеріал амбушур забезпечує щільне прилягання і водночас комфорт користування. Висока якість звуку забезпечує яскравий ігровий досвід. Він гарантує максимальне занурення в процес.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Вид навушників | Накладні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Мікрофон | Вбудований |
| Чутливість | 110 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс (опір) | 32 Ом |
| Кабель | Вбудований у корпус навушників |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в корпус навушників |
| Матеріал амбушурів | Екошкіра |
| Модель навушників | BO106 Cute cat ear |
| Наявність активного шумозаглушення | З активним шумопоглинанням |
| Особливості | LED-підсвічування |
| Розміри | 223×198×15 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип роз'єму | USB-A + штекер 3.5 мм |
| Колір | Phantom-Cat |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 629,06 ₴






