Портативна колонка HOCO BS60 Exploring — це компактний і стильний пристрій, який стане ідеальним компаньйоном для активного відпочинку.
ЗРУЧНИЙ ДИЗАЙН
Колонка схожа на брелок,що робить її легкою для перенесення та зручною для пристосування до рюкзака чи одягу. З компактними розмірами 107 х 107 х 53 мм та вагою 255 г, вона ідеально підходить для прогулянок, кемпінгу або пікніка.
СТАБІЛЬНЕ З’ЄДНАННЯ
Підтримка Bluetooth 5.2 та чіп Blue trum AB5607E гарантують стабільне та швидке бездротове підключення до різних пристроїв. Колонка підтримує різні режими відтворення, включно з FM, TF-картою, U-диском та TWS, надаючи гнучкість у виборі джерела музики.
ЄМНИЙ АКУМУЛЯТОР
Ємність акумулятора 1200 мАг дозволяє користуватися колонкою протягом 4 годин. А на підзарядку знадобиться лише 2 години
ПОТУЖНИЙ ДИНАМІК
Портативна колонка HOCO BS60 Exploring оснащена 52-міліметровим динаміком з потужністю 5 Вт. Пристрій забезпечує якісний і насичений звук.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Час роботи від акумулятора | 4 роки |
| Інтерфейс | Bluetooth 5.2; TF; U-диск; FM; TWS |
| Модель колонки | BS60 Exploring |
| Потужність | 5 W |
| Розміри | 107 × 107 × 53 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип | 269711 |
| Тип живлення | 11692 |
| Колір | Black |
| Час заряджання | 2 години |
- Ціна: 427,37 ₴



